Bestyrelsen

10. februar 2019

Formand

Mette Marie Thomsen

Mail: mmthomsen66@gmail.com

mobil: 42252726


NæstFormand

Henrik Eliselyst Jensen

Mail: dk_jensen@hotmail.com

mobil: 51542112


Sekretær

Vacant


Kasserer

Kurt Bjerre

Mail: kurtbjerre@mvbmail.dk

mobil: 20120520


formand for Holstebro lokalforening

Henrik Eliselyst Jensen

Mail: dk_jensen@hotmail.com

mobil: 51542112


Formand for Idom-råsted lokalforening

Sven Erik Ramsgaard

Mail: sven.erik.ramsgaard@gmail.com

mobil: 61544182


repr. fra holstebro

Kurt Josefsen

Mail: kumo134@gmail.com

Mobil: 30513903


repr. fra holstebro

Hanne Klausen

Mail: kolonien06@live.dk

mobil: 21462047


Formand for borbjerg-skave lokalforening

Jens Lindbjerg

Mail: jenslindbjerg1967@gmail.com

mobil: 21252101


Formand for TVIS-mejdal-halgård lokalforening

Anders G. Jacobsen

Mail: anders.g.jacobsen@holstebro.dk

mobil: 51838153


Formand for vinderup lokalforening

Mette Marie Thomsen

Mail: mmthomsen66@gmail.com

mobil: 42252726


Formand for vemb-bur-gørding lokalforening

Erik German

Mail: eges@mail.dk

mobil: 40548323


repr. for Gørding-Bur-Vemb

Knud Erik Steffensen

Mail: kesteffensen@outlook.dk

Mobil: 24412461


Formand for vest lokalforening

Erling Mose Pedersen

Mail: erling.mp@gmail.com

mobil: 61392133


repr. for vest

Ole Madsen

Mail: olemadsen@outlook.com

Mobil: 21459808


repr. for regionsbestyrelsen

Vibeke Kragelund

Mail: vibeke.k@webspeed.dk

Mobil: 24240244


formand for Vu

Laust Olesen

Mail: noj.laust@gmail.com

Mobil: 21181778


næstformand vu

Mail: jens.peder.thomsen@gmail.com

Mobil: 24895029


formand for kredsbestyrelsen

Mette Marie Thomsen

Mail: mmthomsen66@gmail.com

Mobil: 42252726


repr. for eu-udvalget

Mette Marie Thomsen

Mail: mmthomsen66@gmail.com

Mobil: 42252726


repr. for lof

Vacant

Mail:

Mobil: